Bilecik Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik Oldu

0
Reklambilecik oto ekspertiz
reklam

Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Bilecik Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, ”Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik Bey, Gazi Meclisimize ziyaretimize geldiler. Şehrimize, Milli Eğitim Camiamıza hayırlı olsun. Allah hepimize birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” ifadesinde bulundu.

Ramazan Çelik Özgeçmişi:

1968´de Kahramanmaraş İli Elbistan ilçesinde doğdu. 1989´da Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Yüksekokulundan, 1996´da Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümününden, 2017 yılında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İşletme bölümü Tezsiz Yüksek Lisans alanından ve 2018 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

17 Ekim 1989´da vekil öğretmen olarak göreve başladı. 1990 yılı Şubat ayında Bolu ili Gerede ilçesine sınıf öğretmeni olarak atandı. 1996 – 2002 yılları arasında iki farklı okulda okul müdürü olarak görev yaptı. 2002 yılında İzmir İli Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. 2003 – 2014 tarihleri arasında da Kahramanmaraş İli Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 20 Mayıs 2014 tarihinden itibaren ise Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz