BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI CAN, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN 50.YILINI KUTLADI

0
Reklambilecik oto ekspertiz
reklam

BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN:

‘ÜLKESİNİN BEKASINI VE MİLLETİNİN GELECEĞİNİ GÖZETEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN 50. YILINI TEBRİK EDİYORUM’’

Belediye Başkanı Nihat Can; Milliyetçi Hareket Partisinin kuruluşunun 50. Yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada; ‘’Türk Siyaset tarihinde yarım asrı geride bırakan ve Ülkesinin Bekasını ve Milletinin Geleceğini Gözeten Milliyetçi Hareket Partisinin 50. Yılını Tebrik Ediyorum.’’ dedi.

Açıklamasında Milliyetçi Hareket Partisinin Türk siyaset tarihindeki yeri ve önemine değinen Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:
‘’Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Milletimizin yanında Ülkesinin yanında siyaset anlayışı ile hareket eden Milliyetçi Hareket Partisinin 50. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum. Genel Başkan Devlet Bahçeli ve bütün Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Zira bu hareket, bugün hainlere sur çekmiş, fitnecilere dur demiş ve Cumhur’un yanında yer almıştır. Tarih sahnesinde yer aldığı süre boyunca Ülkesinin Beka’sını ve Milletinin Kararını gözeten bir anlayış ile hizmet eden Milliyetçi Hareket Partisi’nin daha nice yıllar ülkemiz ve milletimiz için güzel siyasi çalışmalarda bulunmasını temenni ediyorum. Bu vesile ile tekrar Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz