DOLAR
15,8796
EURO
16,8159
ALTIN
940,29
BIST
2.393,61

REHAU’dan hırsızlık önleyici pencere: Smart Guard

REHAU’dan hırsızlık önleyici pencere: Smart Guard

REHAU’dan hırsızlık önleyici pencere: Smart Guard

Yaşamın giderek daha modern hale gelmesiyle birlikte akıllı çözümler de yaygınlaşmaya devam ediyor. Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon sistemleriyle ön plana çıkan REHAU, pencereleri akıllı hale getirmek ve olası hırsızlıkları caydırmak için Smart Guard isimli ürünü geliştirdi.

Potansiyel hırsızları tespit eden akıllı bir algılama sensörüne sahip olan Smart Guard, görsel ve sesli alarm modülleri ile hırsızlığa teşebbüsü de ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Herhangi bir hasar meydana gelmeden caydırıcı olma özelliği taşıyan REHAU Smart Guard penceresi, akıllı hırsızlık koruması ile sektörde bir ilk olma niteliği de taşıyor.

Üç konfigürasyon seviyesinde sunulmasıyla müşterinin bireysel güvenlik ihtiyaçlarına uyarlanabilir olan Smart Guard, pencere işlemcisinin belirli hedef kitleler için çeşitli çözümler sunmasını sağlıyor. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde de Smart Guard modülü pencerenin üst çerçevesine veya balkon veya teras kapısına monte ediliyor. Kapakların beyaz, antrasit, kahverengi ve karamel renklerinde sunulması ise genel görünümle gizlice uyum sağlıyor. Sistem radyo ve batarya gücü ile çalışıyor.

Güneşlikleri akıllı telefon ile kapatmak mümkün

Akıllı koruma sistemi plus adı verilen gelişmiş versiyonda ise; görsel ve sesli önceden uyarı sistemi içinde etkili bir alarm sistemi ile tamamlanıyor. Bir düğmeye bir kez bastığınızda tüm modüllere anında ulaşan basit bir duvar anahtarından kontrol ediliyor. Sensör kablo veya akü olmadan çalışıyor veya herhangi bir yere yerleştirilebiliyor. Ayrıca REHAU, modüler bir şekilde genişletilebilen bir akıllı ev sistemi sağlıyor. Kendi Smart Home merkezinize Smart Guard sistemiyle bağlanmak, yalnızca konforu değil kişisel güvenliği de önemli ölçüde artırıyor. Alarm herhangi bir zamanda çalışırsa kişisel alarm program tanımlanabiliyor. Böylece de güneşliklerin kapatılmasından akıllı telefondaki bildirimlere kadar her şeyi gerçekleştirmek mümkün olabiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.