DOLAR 8,2895
EURO 9,7435
ALTIN 500,39
BIST 1.127
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik 22°C
Parçalı Bulutlu

OKUL SPORLARI KROS MÜSABAKALARI SONA ERDİ

OKUL SPORLARI KROS MÜSABAKALARI SONA ERDİ
01.12.2016
A+
A-

OKUL SPORLARI KROS MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Okullar arası Kros müsabakaları sona erdi.

Pelitözü Göleti Koşu Parkurunda geçekleştirilen yarışlar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

Müsabakalar sonucunda Genç Kızlar A 3000m. sonuçlarında dereceye giren Sporcular şöyledir;

1- Ece Nur BEYTEKİN – Hayma Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2- Buket AYDIN – Hayma Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3- Leman KORKUT- Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Müsabakalar sonucunda Genç Kızlar A 3000m. Takım Sonuçları:

1- Bilecik Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler A 5000m. Sonuçları;

1.Emre YILMAZ – (Bilecik Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 2.Tayfun KARAKAŞ – Söğüt Anadolu İmam Hatip Lisesi)

3. Burak ERCAN – Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler A 5000m. Takım Sonuçları;

1.Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Söğüt Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Erkekler B 5000m. Sonuçları;

1.Berat BALGAN – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Osman YAĞCI – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Eren YENİ – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Kızlar B 3000m. Sonuçları;

1.Fatma PELVAN – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Eda Nur KORKMAZ- Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Beyza KOYASAN – Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.