DOLAR
15,8838
EURO
16,8684
ALTIN
943,37
BIST
2.393,61

Gölpazarı Belediye Başkanı Suer’in Ramazan Bayramı Mesajı

Gölpazarı Belediye Başkanı Suer’in Ramazan Bayramı Mesajı

Gölpazarı Belediye Başkanı Suer’in Ramazan Bayramı Mesajı. Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Ramazan Bayramı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Belediye Başkanı Suer, şunları kaydetti:

Dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü, birlik – beraberlik ve iyilik gibi insani hasletlerin, kardeşlik ikliminde bütün bereketiyle kendini gösterdiği Ramazan ayından sonra millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir Ramazan Bayramını daha karşılamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Küslüğün, dargınlığın bayramlaşma ile son bulduğu bayramlar, millet olarak “bir olduğumuzu, iri ve diri olduğumuzu” en çok hissettiğimiz zamanlardır.

Bizi güçlü kılan milli ve manevi değerlerimizin taçlandığı Ramazan Bayramının manasına uygun olarak bayramda dost, akraba ve komşularımızı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeli, kimsesiz çocuklarımızın, engelli ve yaşlılarımızın yüzlerini güldürmeli, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı ve onların gönüllerini almalıyız. Nitekim bayramlar, hep birlikte olunca anlamlıdır.

Ramazan Bayramımızın huzur ve güven içinde yaşanması için gerekli tedbirler alınmıştır. Bayram süresince görev yapacak tüm güvenlik görevlilerine, zabıta, itfaiye ve sağlık personeli ile tüm çalışanlara görevlerinde başarılar diliyor, bayramlarını kutluyorum.

Bayram sevincini felakete ve acıya dönüştürmemek için, uykusuz yolculuktan ve hızdan kaçınarak trafik kurallarına azami düzeyde riayet edelim.

Gönüllerin birbirine sevgiyle yakınlaştığı bir bayram ümidiyle Bilecikli hemşehrilerimin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.

Hayri Suer
Gölpazarı Belediye Başkanı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.