DOLAR
15,8838
EURO
16,8684
ALTIN
943,37
BIST
2.393,61

Dodurga Belediye Başkanı Tuna’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Dodurga Belediye Başkanı Tuna’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Dodurga Belediye Başkanı Tuna’nın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı. Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Tuna, şunları kaydetti:

Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken yeni bir bayrama erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü gibi insancıl duygular hayatımıza yön verdiği müddetçe daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur.

Bayramlar; milli ve manevi hissiyatın en ileri seviyeye çıktığı, toplumda birlik, beraberlik, sevgi ve saygının pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, fakir, yetim ve kimsesizlerin gözetildiği müstesna günlerdir.

Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu, fakir, yetim ve kimsesizleri unutmayacak, onların yanında olacaksak, aynı şekilde kahraman gazilerimizi, bayrama buruk giren şehitlerimizin yadigârlarını, ailelerini, çocuklarını da unutmayalım ve onların yanında olalım.

Ramazan Bayramının Ülkemize, Milletimize ve tüm dünyaya huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diler, Mübarek Ramazan bayramımızı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Selim Tuna
Dodurga Belediye Başkanı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.