Dodurga’dan 2 Sporcu Milli Takıma Davet Edildi

0
Dodurga'dan 2 Sporcu Milli Takıma Davet Edildi-2

Dodurga’dan 2 Sporcu Milli Takıma Davet Edildi. Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Dodurga Spor Kulübü sporcularından 1 sporcu 3. lükle dönerken, 1 diğer sporcu milli takıma davet edildi.

Ankara’da devam eden ve dün oynanan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Dodurga Spor Kulübü Sporcusu Hanife Yıldız 57 kilogram bayanlarda Türkiye 3.sü olurken bir diğer Dodurga Spor Kulübü oyuncusu Şüheda Yangın ve Hanide Yıldız, aynı müsabakada İstanbul’da yapılacak olan Uluslar Arası Taekwondo Şampiyonasında Milli Takım adına Türkiye’yi temsil etmek üzere davet edildi.

2020 yılına 2 sporcumuzu Milli takıma vererek başladık

Konuyla ilgili açıklama yapan Dodurga Belde Belediye Başkanı Selim Tuna;

“Ankara’da devam eden Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Dodurga Spor Kulübü Sporcumuz Hanife Yıldız 57 kg bayanlarda Türkiye 3.sü olarak beldemizi gururlandırdı ve İstanbul’da yapılacak olan Uluslararası müsabakada Ülkemizi Milli Takım adına temsil etme hakkı kazandı. Ayrıca geçen sene aldığı derecelerden dolayı yine Dodurga Spor Kulübü Sporcumuz Şüheda Yangın da aynı müsabakada Milli takıma davet edildi ve 2020 yılına 2 sporcumuzu milli takıma vererek başladık” ifadelerini kullandı.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.