Bozüyük’te Cumhuriyet Kupası Düzenlendi

0
Bozüyük'te Cumhuriyet Kupası Düzenlendi-2
bilecik haber

Bozüyük’te Cumhuriyet Kupası düzenlendi. Bozüyük’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Kupası Düzenlendi.

Masa tenisi ve güreş branşlarında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Bozüyük Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile Cumhuriyet Kupası düzenlendi.

Cumhuriyet Kupasının Bozüyük Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirileceği, “Cumhuriyet Kupası” etkinliklerinde masa tenisi branşındaki müsabakaların 26 Ekim 2019 Cumartesi günü 09:00 ile 18:00 saatleri arasında, toplam 10 takımın yarışacağı bildirildi. Müsabakada Bozüyük Belediyesi, Bozüyük Vitraspor, Pazaryeri Halk Eğitim, Eskişehir DSİ Spor Kulübü, Eskişehir Gelişim Koleji, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Çağdaş Kolejliler Spor Kulübü, Eskişehir Tepebaşı Gençlik Spor, İnegöl Yenice 19 Mayıs Ortaokulu ve İnegöl Kocatepe Ortaokulu takımları yer alacak.

Hemen ardından 27 Ekim 2019 Pazar günü yapılacak güreş müsabakaları yine 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılırken etkinlikte Bilecik, Bozüyük, Söğüt ve Osmaneli takımları olmak üzere 5 takımın mücadele edeceği bildirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz