‘’VATANDAŞIMIZ TALEP ETTİ YERİNE GETİRDİK’’

0
Reklambilecik oto ekspertiz
reklam

NİHAT CAN:

‘’VATANDAŞIMIZ TALEP ETTİ YERİNE GETİRDİK’’

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından şu ana kadar şehrimize kazandırılan 9 adet 6 K Akıllı Duraklara, vatandaşlarımızın talebi olan 5 adedi de uygun alanlara yerleştirerek, sözlerini yerine getirdiklerini kaydetti.

AK Parti Hizmet Anlayışı gereği, söz verdiklerinde yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can, Soğuksu ve İstasyon Mahallesi ile Güneş Toki ve Sanayi Girişi‘ne koyduklarını belirten Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:

‘’Bilecik Belediyesi olarak çok şükür vatandaşımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Daha önce şehrimizin 9 noktasına kazandırdığımız 6 K Akıllı Duraklarımıza 5 tane daha ekledik. Soğuksu ve İstasyon Mahallesi ile Güneş TOKİ ve Küçük Sanayi Sitesi girişine Akıllı Duraklarımız yerleştirdik ve vatandaşlarımızın talebini yerine getirdik.  Bizim hizmet anlayışımızda ‘’Söz Verince Yerine Getirmek’’ düşüncesi yatıyor. İnşallah şehrimizi ve mahallelerimiz daha nice güzel hizmetlerle buluşturacağız.

BİLECİK’İMİZİ 14 ADET AKILLI DURAKLA DONATTIK

Gerçekleştirilen çalışma ile Bilecik’te şu ana kadar 14 adet 6 K Akıllı Durak kazandırılırken, önümüzdeki dönemde ihtiyaç duyulan alanlarda yeni Akıllı Durakların kazandırılacağı belirtildi.

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan ve birçok şehir ve kurum tarafından örnek proje olarak uygulanan 6 K Akıllı Duraklar içerisinde; Kamere sistemi, Bilgilendirme Kioskları,  Kahve Otomatı, Kablosuz İnternet, Kütüphane, Kurumsal TV şeklinde hizmetleri barındırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz