Savaşçılar Bilecik’e Geliyor

0
savascilar-bilecike-geliyor

Savaşçılar Bilecik’e Geliyor. Daha önce vermiş olduğu sözünü yerine getirmek üzere, başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu, arkadaşı Tozman Köyü Muhtarı İbrahim Özmen’i ziyarete geldi.

Edinilen bilgilere göre, Fox TV’de yayınlanan yönetmenliğini Osman Taşçı ve Şafak Bal’ın üstlendiği senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı Savaşçı dizisinin başrol oyuncularından, Yörük Haydar rolünü canlandıran Sarp Levendoğlu, daha önce söz verdiği arkadaşı ve Tozman Köyü Muhtarı İbrahim Özmen’i Tozman köyünde ziyarete geldi. Tozman Köyü Muhtarı İbrahim Özmen arkadaşı Levendoğlu’nu sıcak bir şekilde karşıladı ve bir süre sohbet ettikten sonra yaylayı dolaşmaya ve incelemeye çıktılar.

Savaşçı dizisinin çekimleri için bölgeyi inceleyen Sarp Levendoğlu’nun yakın zamanda ekip arkadaşları ile birlikte yeniden Tozman Köyünü ziyaret edebilecekleri öğrenilirken, Tozman Köyü Muhtarı İbrahim Özmen kendisini ziyarete gelen Sarp Levendoğlu’na teşekkür ederek, Savaşçı dizi ekibinden gelecek diğer arkadaşların bölgeyi uygun bulması halinde önümüzdeki günlerde Savaşı dizisi oyuncularının tam kadro Tozman Köyüne gelebileceklerini söyledi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.