MEZARLIKLAR DÜZENLENİYOR VE GENİŞLETİLİYOR

0

MEZARLIKLAR DÜZENLENİYOR VE GENİŞLETİLİYOR

Bilecik Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından Soğuksu Mezarlığında, mezarlık ziyaretine gelen vatandaşların ziyaretlerini daha rahat yapabilmeleri amacıyla bordür ve kilit taşı düzenlemesi gerçekleştiriliyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah TETİK, ‘’Mezarlıklar Müdürlüğümüzce Belediyemiz mücavir alanı içerisinde bulunan mezarlıklarımızda, kapsamlı olarak düzenleme ve genişletme çalışmalarını yürütmekteyiz.’’ dedi

Ayrıca TETİK, ”Buralarda yaptığımız genel temizlik ve yol açma çalışmalarıyla vatandaşlarımızın bütün mezarlık alanını rahatlıkla ziyaret etme imkânı bulmaktadır. Gerek araçlar için, gerek vatandaşlarımızın mezarlar arasında ulaşımlarını sağlayacak yolları; kilit parke ve bordür taşı ile donatıyoruz. Hemen hemen mezarlığın tüm alanlarında bu çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Böylece vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde yakınlarının mezarlarını ziyaret edebilecekler.

Bunun yanında yeni mezar yerleri açılarak, yeni parsellenen mezar alanları numaralandırma ve genişletme çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir.” ifadelerini kullandı.

 

DSC_0310 DSC_0325 DSC_0328 DSC_0335 DSC_0314 DSC_0317 DSC_0321

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.