DOLAR
13,4118
EURO
15,2089
ALTIN
793,85
BIST
2.014,21
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik
Karla Karışık Yağmurlu
-1°C
Bilecik
-1°C
Karla Karışık Yağmurlu
Cumartesi Kar Yağışlı
-3°C
Pazar Çok Bulutlu
-2°C
Pazartesi Hafif Kar Yağışlı
-3°C
Salı Karla Karışık Yağmurlu
-2°C

KROS MÜSABAKALARINDA MADALYALAR VE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

KROS MÜSABAKALARINDA MADALYALAR VE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

KIRAN KIRANA GEÇEN KROS MÜSABAKALARINDA MADALYALAR VE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

2015-2016 Eğitim – Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında 8 Aralık 2015 tarihinde saat:11.00’ da Bilecik Pelitözü Göleti Koşu Pistinde Yıldızlar Kız – Erkek ve Gençler Kız- Erkek Kros müsabakaları düzenlendi.

Dereceye giren sporculara madalyalarını ve kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Kemal Başkır, Okul Sporları İl Temsilcisi Taner Baştuğ ve okul müdürleri takdim etti. Kıran kırana geçen ve renkli görüntülere sahne olan müsabakalarda dereceye giren sporcular;

YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMA 2000mt

1. Söğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu
2. Bilecik Toki Orta Okulu
3. Bozüyük Yavuz Sultan Selim Orta Okulu

YILDIZ KIZLAR FERDİ 2000mt.

1.Ece Efe Söğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu
2.Buket Aydın Bilecik Ertuğrulgazi Orta Okulu
3.Hayriyenur Arı Bozüyük Yavuz Sultan Selim Orta Okulu

YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMA 3000mt

1.Söğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu
2.Bozüyük Yavuz Sultan Selim Orta Okulu
3.Bilecik Edebali Orta Okulu

YILDIZ ERKEKLER FERDİ 3000mt.

1.Abdülkadir Taşkıran Söğüt 100.Yıl Orta Okulu
2.Hasan EryılmazSöğüt Ertuğrulgazi Orta Okulu
3.Burak Ercan Bilecik Pelitözü Orta Okulu

GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMA 3000mt

1.Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi
2.Bozüyük Şeyh Edebali Lisesi
3.Söğüt İmam Hatip Lisesi

GENÇ KIZLAR FERDİ 3000mt

1.Aybüke Kalender Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi
2.Ayşegül Yaman Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi
3.Zeynep Taşbaş Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Lisesi

GENÇ ERKEKLER TAKIM SIRALAMA 5000mt

1.Bozüyük Şeyh Edebalı Meslek Lisesi
2.Bilecik Meslek Teknik Anadolu Lisesi
3.Bilecik Şeyh Edebali İmam Hatip Lisesi

GENÇ ERKEKLER FERDİ 5000mt

1.Ahmet Tombak Bilecik Endüstri Meslek Lisesi
2.Emirhan Yolmaz Bozüyük Şeyh Edebali Lisesi
3.Cem Paun Osmaneli 75.Yıl Anadolu Lisesi
P1390450 (2304 x 1728)

P1390446 (2304 x 1728)

P1390419 (2304 x 1728)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.