Gölpazarı’na TOKİ Müjdesi

0
Gölpazarı'na TOKİ Müjdesi

Gölpazarı’na TOKİ müjdesi. Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde uzun yıllardır yapımı beklenen Toplu Konut İdaresi (TOKİ) evleri için Talep ve Organizasyonlar Müdürü Oğuzhan Öztürk’e gerekli müracaatların yapıldığını bildirdi.

Gölpazarı Belediye Başkanı Suer, Ankara ziyareti kapsamında ilk olarak Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’yı Gazi Meclis’teki odasında ziyaret etti.

Milletvekili Yağcı ile ilçe’deki çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunan Suer, daha sonra TOKİ Talep ve Organizasyonlar Müdürü Oğuzhan Öztürk’ü ziyaret ederek, Gölpazarı ilçesinde uzun yıllardır yapımı beklenen Toplu Konut İdaresi (TOKİ) evleri için müracaat yaptı.

1.Etap 150 Konuttan Oluşacak

Belediye Başkanı Suer, bu süreçte desteklerini eksik etmeyen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederek, 150 konuttan oluşan birinci etap ön talep için, başvuru yapmak isteyen Gölpazarlı hemşehrilerinin Pazartesi günü itibariyle Gölpazarı Belediyesine müracaatlarını yapabileceklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz