DOLAR
15,9179
EURO
16,8277
ALTIN
941,99
BIST
2.386,77

BOZÜYÜK’TE YEŞİL ALANLAR BAHARA HAZIRLANIYOR

BOZÜYÜK’TE YEŞİL ALANLAR BAHARA HAZIRLANIYOR

BOZÜYÜK’TE YEŞİL ALANLAR BAHARA HAZIRLANIYOR

 

Bozüyük’te havaların ısınmasıyla birlikte yeşil alanlardaki bahar hazırlıkları hız kazandı.

Bozüyük Belediyesi’nce ilçe genelinde yürütülen yeşil alan çalışmaları kapsamında toprak ve ağaçlar bahara hazırlanıyor. İlçe genelinde bulunan park ve bahçeler ile birlikte orta refüj ve kavşaklarda yürütülen çalışmalarda genel ot temizliği, çapalama, çim biçimi, ağaç dikimi, ağaç ve gül budama gibi faaliyetlerde bulunularak tüm yeşil alanlarda bakım çalışması yapılıyor. Orta refüjlerde yapılan ilaçlama çalışmaları ve Osmanlı Camii’nde yapılan çim ekimi ile birlikte ayrıca Zafer İlkokulu bahçesine oyun gurubu montajı yapılıyor.

“Yemyeşil, güzel bir yaz” sloganı ile çalışma sezonunu açan belediye ekipleri vatandaşların çetin geçen soğuk ve karlı günlerin ardından sıcak ve yemyeşil yaz günlerini özlediklerini belirterek ilçe genelindeki yeşil alanların periyodik bakımlarının devam edeceğini, çiçeklendirme çalışmaları ile de vatandaşların rengarenk güzel mekanlarda vakit geçirebileceklerini belirttiler.

Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 6 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 5 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 10 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 7 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 8 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 3 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 1 Park Bahçeler Genel Bakım Çalışmaları 2

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.