Bilecik’te Karayolları Ekipleri Yol Kenarında Buldu

0

Bilecik’te Karayolları Ekipleri Yol Kenarında Buldu. Karayolları ekipleri, Bilecik’in Vezirhan Beldesi yakınlarında yol kenarında karton bir kutu buldu.

Karton kutudan ne çıktı?

Alınan bilgilere göre, dün Gebze’de kına gecesinden dönen Burak Aslan lastiği patlayan otomobilinin lastiğini tamir etmek için Vezirhan beldesi yakınlarında yolda durdu. Bagajdaki stepneyi çıkarırken, otomobilinde bulunan karton kutuyu da dışarı çıkardı. Burak Aslan, lastiği değiştirdikten sonra, telaşeden, karton kutuyu dışarıda unutarak yoluna devam etti.

Bilecik’te yol kenarında bırakılmış karton kutuyu fark eden Karayolları ekipleri, daha sonra sahibine ulaştırdı.

Yolların emniyetle işlemesini sağlamak amacıyla Bilecik’te görevini sürdüren karayolları ekipleri, yol kenarında karton kutu içerisinde gelinlik ve çanta olduğunu fark etti. Kutu üzerindeki telefon numaralarından gelinlik ve çantanın sahibine ulaştılar.

Damat adayı Burak Aslan ile görüşen ekipler, telefonda yapılan görüşme ve Bilecik’e gelip alabileceğini söylemesinin ardından, gelinlik ve çantanın bulunduğu karton kutuyu kendisine teslim etti.

Düğünün Cumartesi günü Afyonkarahisar’da yapılacağı öğrenilirken, Burak Aslan, duyarlı davranışlarından dolayı karayolları ekiplerine teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.