DOLAR 8,3026
EURO 9,7776
ALTIN 502,26
BIST 1.127
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bilecik 18°C
Gök Gürültülü

Bilecik Satranç İl Birinciliği Turnuvası Sona Erdi

Bilecik Satranç İl Birinciliği Turnuvası Sona Erdi
25.12.2016
A+
A-

Türkiye Satranç Federasyonu 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Satranç Küçükler İl Birinciliği turnuvası sona erdi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Atatürk  Salonunda Küçükler  Kız-Erkek  kategorisinde yapılan turnuva çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

Turnuva sonucunda Küçükler 2005 doğumlular  Erkek kategorisinde dereceye sporcular;

1-Efecan Konya

2-Taha Samet Çetinkaya

3-Görkem Özer

Turnuva sonucunda Küçükler 2006 doğumlular  Erkek kategorisinde dereceye sporcular;

1-Burak Ünal

2-Ali Çağan Tikilitaş

3-Halim Yurtoğlu

Turnuva sonucunda Küçükler 2007 doğumlular  Erkek kategorisinde dereceye sporcular;

1-Mehmet Aydemir

2-Mustafa Çağan Öztorun

3-Yiğit Uçar

Turnuva sonucunda Küçükler 2008 doğumlular  Erkek kategorisinde dereceye sporcular;

1-Alp Kağan Tikilitaş

2-Utku Kuraş

3-Ozan Emre Öztürk

Turnuva sonucunda Küçükler 2009 doğumlular  Erkek kategorisinde dereceye sporcular;

1-Hüseyin Sökmen

2-Mehmet Furkan Uz

3-Fırat Baran

 

Turnuva sonucunda Küçükler 2010 doğumlular  Erkek kategorisinde dereceye sporcular;

1-Mehmet Arhan Öztorun

2-Berkay İşler

3-Egemen Karadeniz

 

Turnuva sonucunda Küçükler 2005 doğumlular  Kızlar kategorisinde dereceye sporcular;

1-Sude Nur Yılmaz

 

Turnuva sonucunda Küçükler 2007 doğumlular  Kızlar kategorisinde dereceye sporcular;

1-Ela Çakıcı

2-Eslem Vural

3-Duru Akbulut

Turnuva sonucunda Küçükler 2008 doğumlular  Kızlar kategorisinde dereceye sporcular;

1-Ecrin Duru Tunca

2-Zehra Mayda

3-Ayşegül Akpınar

 

Turnuva sonucunda Küçükler 2009 doğumlular  Kızlar kategorisinde dereceye sporcular;

1-Yağmur Deniz

2-Derin Su Tuna

Turnuva sonucunda Küçükler 2010 doğumlular  Kızlar kategorisinde dereceye sporcular;

1-Merve Mina Dursun

 

Turnuva sonucunda dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan YILDIZ ve Masa Tenisi Federasyonu Genel Sekreteri Mahir IRMAK takdim etti.

1-2 3 8

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.