Bilecik Profesyonel Kampçıları Ağırladı

0
Reklambilecik oto ekspertiz
reklam

Kamp yapmak üzere İstanbul’dan Bilecik’in Bozüyük İlçesine bağlı Cihangazi Köyünde kamp yapmak üzere yola çıkan Profesyonel Kampçı Fatih Erbil önderliğindeki bir grup Cihangazi köy halkının yakın ilgisi ile karşılandı.

Erbil, gerekli tüm alışverişlerini yaparak Karatepe mevkiinde kamp kurduklarını belirterek, ”Yoldan geçen köy halkı bizi ziyaret edip bir eksiğimiz ve ihtiyacımızın olup olmadığını sormaları bizi çok mutlu etti. İnsanların araçlarını durdurup yanımıza gelmeleri bizimle tanışmak istemeleri fotoğraf çektirmeleri bizim için bir gurur tablosu oldu. Cihangazi Köyü Muhtar Adayı Ferdi Yaşar’ın bizimle ilgilenmesi, samimi sohbeti ve misafirperverliği açıkçası bizi şaşırttı. Akşam saatlerinde Dodurga Karakolundan, Karakol Komutanımız Osman Bektaş askerleri ile beraber bizi ziyarete gelerek kısa süreli misafirimiz oldu. Osman Bey’in bizi görmekten mutluluk duyduklarını, yaptığımız etkinliğin doğaya dönüş olarak çok iyi bir örnek temsil ettiğini ve bu durumdan memnun olduklarını dile getirmesi bizi çok mutlu etti. Ayrıca karakol komutanımızın ricamız üzerine bizimle hatıra fotoğrafı çektirmesi, her zaman gelmemiz ve misafir olmamız konusunda bize verdiği destek benim için ayrıca gurur tablosu oldu. ” dedi.

https://youtu.be/vB03xY3lJMI

Erbil, Karakol Komutanı Osman Bektaş, köy halkı ayrıca Muhtar Adayı Ferdi Yaşar’a misafirperverlikleri sebebiyle minnet ve şükranlarını sundu.

https://youtu.be/PGN4cE8MCCw

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz