“KİM DEMİŞ Kİ YAPAMAYIZ” PROJESİ

0
kim demis yapamayiz projes
Reklambilecik oto ekspertiz
reklam

SELİM YAĞCI YALNIZ BIRAKMADI

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İçişleri Komisyon Üyesi, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı Ertuğrulgazi Etno Federasyonunun İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteği ile gerçekleştirdiği “KİM DEMİŞ Kİ YAPAMAYIZ” projesi kapsamında gerçekleştirdikleri Ankara etkinliğinde yalnız bırakmadı.

Etkinlikle ilgili olarak Bilecik Milletvekili Selim Yağcı “Ankara YHT garında Bilecik’li Özel Çocuklarımızın gerçekleştirdiği halk oyunları Gösterileri ilgi ve desteğin tüm engelleri aşmanın vesilesi olduğunu tüm Türkiye’ye gösterdi. Projeye destek veren İçişleri Bakanlığımıza, projeyi hayata geçiren Ertuğrulgazi Etno Federasyonu yöneticilerimize, projede yer alan üniversite öğrencisi kardeşlerimize, öğretmenlerimize ve çocuklarının bu proje içerisinde yer almasına destek veren ailelerimize teşekkür ediyorum.

“İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın” felsefesini özel çocuklarımız için hayata geçiren AK partinin bir milletvekili olmanın haklı gururunu bir kere daha yaşadım.

Hayata geçirdikleri bu proje ve sergiledikleri halk dansları gösterisiyle Dirilişin, Kuruluşun ve Kurtuluşun Şehri, Osmanlının ilk başkenti Bilecik’imizin, tanıtımına katkı koyan özel çocuklarımızı, federasyon yöneticilerimizi, öğretmen ve üniversite öğrencilerimizi Türkiye Cumhuriyetinin, kurucu, kadim ve ebedi başkenti Ankara da ağırlamaktan onur duydum.”

Hep birlikte daha iyiye daha güzele…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz