DOLAR
15,8818
EURO
16,7823
ALTIN
936,88
BIST
2.383,49

BİLECİK BELEDİYESİ KIRTASİYE YARDIMLARI BAŞLADI

BİLECİK BELEDİYESİ KIRTASİYE YARDIMLARI BAŞLADI

Eğitim ve öğretime büyük katkılar sağlayan Bilecik Belediyesi, bu eğitim ve öğretim döneminde de ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmadı.
Gerek okullarda fiziki yönden yaptığı çalışmalar ile gerek okul içinde öğrenci ve öğretmenlerimize dönük yaptığı çalışmalar ile bu anlamda güzel bir örneklik teşkil eden Bilecik Belediyesi bu eğitim ve öğretim döneminde de 400’e yakın öğrencimize kırtasiye çekleri dağıttı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, kırtasiye yardımları hakkında yaptığı açıklamada Bilecik Belediyesi olarak her zaman eğitim ve öğretimin yanında yer aldıklarını belirtti.
Bilecik Belediyesi’nin eğitime ve çocuklarımıza yönelik yapılan yatırımların en büyük yatırım olduğunu bilen bir düşünce ile çalıştığını vurgulayan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”Çoğu kez kamuoyu ile paylaşmadığımız ve sosyal belediyecilik anlamında güzel bir çalışmamız da ihtiyaç sahibi olan çocuklarımıza yaptığımız kırtasiye yardımlarıdır. Kırtasiye yardımlarını, Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli bir çalışma çerçevesinde yürütüyoruz. Bu anlamda Milli Eğitim Müdürlüğü’nden gelen bilgiler ışığında ihtiyaç sahibi olan yavrularımıza kırtasiye çeklerini belediyemizde taktim ediyoruz. Çocuklarımız ve aileleri bu çeklerle belirlenen kırtasiyelerde, belirlenen miktar oranında istedikleri kırtasiye malzemesini alabiliyor. Bilecik Belediyesi olarak bu yöndeki katkılarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.
DSC_6816

Eğitim Seti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.