BBP İl Başkanı Murat Önal: Bu seçimden zaferle ayrılacağız

0

Büyük Birlik Partisi Bilecik İl Başkanı Murat Önal alınan erken seçim kararı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.

Önal açıklamasında, Büyük Birlik Partisi kuruluş amacıyla siyasi partilere değil sisteme alternatif olduklarını her fırsatta dile getirdiklerini kaydederek, 16 nisan referandumunda sistemin değişmesi için AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisiyle referanduma evet oyu verdiklerini ve sistemi değiştirdiklerini hatırlattı.

16 nisan tarihinden bu tarafa ülkemizde eski yeni arası bir eksen kayması yaşandığının altını çizen Önal, ”Eski sistemin çürükleri ülkemizden biran önce temizlenmeli ve yeni düzende yeniden ülke nizamı sağlanması gerekmektedir. Bu bağlamda alınan erken seçim kararı son derece doğrudur. 25 yıldır Türk siyasi hayatında yer alan Büyük Birlik Partisi bir çok seçim geçirmiştir. Gerek erken gerek zamanında gerekse referandum olsun her türlü seçime bilgimizle tecrübemizle teşkilatlarımızla hazırız.Genel başkanımızın ve genel merkezimizin emirleri doğrultusunda cumhur ittifakının içindeyiz ve destekçisiyiz. Yüce Allah’ın izni ve inayetiyle bu seçimden zaferle ayrılacağız.”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz