YÖNETİMLER 1. BÖLGE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI YEREL YÖNETİMLER 1. BÖLGE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bursa’da gerçekleştirilen Yerel Yönetimler 1. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılarak, ilimizi temsil etti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu  ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, diğer il ve ilçe belediye başkanları ile birçok bakanlık temsilcisinin katıldığı  AK Parti Yerel Yönetimler 1. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na Bilecik’teki AK Partili belediyeler tam kadro katılarak, ilimizi temsil etti.
”Şehir Şehir Büyük Türkiye” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illeri katıldı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı gerçekleştirilen toplantı hakkında yaptığı kısa değerlendirmede, Yerel Yönetimler 1. Bölge İstişare ve Değerlendirme toplantısına bütün Bilecik’teki AK Parti kadroları olarak katıldıklarını belirterek, şehrimiz için güzel fikir alışverişlerinde bulunduklarını kaydetti.
Yorumlar (0)
Yorum Ekle