E-Devlet Uygulamasından Tüm Vatandaşlara Gönderildi

E-Devlet Uygulamasından Tüm Vatandaşlara Gönderildi. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisinden E-Devlet uygulaması aracılığıyla vatandaşlara mesaj gönderildi.

Gönderilen bildirimde, özellikle daha fazla risk taşıyan 60 yaş üstü olanlar, gebe veya emziren kadınlar ve ciddi kronik tıbbi hastalığı olanların kendilerini ve çevrelerini korumak üzere çoğu kamu hizmetlerine e-Devlet Kapısı ve diğer Dijital Türkiye Platformları üzerinden evlerinden çıkmadan erişim sağlayabilecekleri ve farkındalığın artması ile daha etkin bir mücadele sağlanacağı kaydedildi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisinden E-Devlet uygulaması aracılığıyla gönderilen bildiri de şu ifadelere yer verildi;

Ülkemizin tüm kamu kurum ve kuruluşları Yeni Tip Koronavirüse karşı dünyaya örnek bir şekilde mücadele etmektedir.

Vatandaşlarımızın bu husustaki farkındalığının artması daha etkin bir mücadele sağlayacaktır.

Salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini mümkün olduğunca azaltmak önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda, vatandaşlarımız (özellikle daha fazla risk taşıyan 60 yaş üstü olanlar, gebe veya emziren kadınlar ve ciddi kronik tıbbi hastalığı olanlar) kendilerini ve çevrelerini korumak üzere çoğu kamu hizmetlerine e-Devlet Kapısı ve diğer Dijital Türkiye Platformları üzerinden evlerinden çıkmadan erişim sağlayabilirler.

UNUTMAYALIM…
KORONAVİRÜS, ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle